Loading color scheme

Aktivity

Koloběžky na Ještědu

Koloběžky na Ještědu

Přímo z vrcholu Ještědu můžete dojet na koloběžkách až k treehousu. Ve spolupráci s KOLOBĚŽKY JEŠTĚD, jsme pro vás připravili speciální trasu od hotelu a restaurace na vrcholu Ještědu až k našemu ubytování.

Cyklistika v okolí Treehouse Ještěd

Cyklistika

Příznivci jízdy na kolech si u nás přijdou na své. Od treehousu můžete zvolit náročnější trasy horským terénem nebo snadnější zpevněné stezky směrem do rovin.

Turistika v okolí Ještědu - Treehouse

Turistika

Treehousy se nachází přímo v přírodním parku Ještěd v bezprostřední blízkosti sítě turistických tras. Připravili jsme pro vás několik návrhů na výlet.

Lesopark Horka nedaleko Treehouse Ještěd

Lesopark Horka nedaleko Treehouse Ještěd

Lesopar Horka je volnočasový areál pro děti i dospělé v sousedství golfového hřiště Golf Ještěd. V rozsáhlém areálu můžete najít amfiteátr s automatem, kde si můžete pustit pohádku nebo koncert.

Výlet na Ještěd

Ještěd

Horský hotel a restaurace na vrcholu Ještědu je častým cílem výletu, který lze uskutečnit přímo od paty Treehousu Ještěd. Trasu jsme pro Vás připravili zde.

Botanická zahrada Liberec

Botanická zahrada Liberec

Botanická zahrada Liberec je nejstarší botanická zahrada v České republice, překročila 120 let věku. Dlouhá historie je dobrým základem pro spolehlivost kvality. V botanické zahradě se také ukrývá pavilon s exotickými akvárii a dokonce menší podvodní tunel.

Výlet letadlem nad Treehousem a v okolí Ještědu

Výlet letadlem nad Treehousem a v okolí Ještědu

Jedinečný zážitek z leteckého pohledu na Ještěd a okolí. jizerské hory, Liberecko nebo třeba Český Ráj s dominantou zříceniny hradu Trosky jako na dlani. To lze zažít jedině v letadle.

Koupání a vodní sporty v okolí Ještědu

Koupání a vodní sporty

Příznivci koupání a vodních radovánek mohou využít hned několik možností. Z nich doporučujeme především pláž s bílým pískem v Hamru na Jezeře. Pláž je dlouhá téměř 300 m a nabízí kromě možnosti osvěžení i občerstvení, menší lanový park a dětský koutek s trampolínou.

Golf nedaleko Treehouse Ještěd

Golf nedaleko Treehouse Ještěd

Zahrát si můžete v resortu Golf Ještěd.

Golf Ještěd nabízí sportovní vyžití pro začátečníky i zkušené hráče. Hřiště je posazeno ve členitém terénu, který Vás nadchne.

In-line bruslení nedaleko Treehouse Ještěd

In-line nedaleko Treehouse Ještěd

V blízkosti treehousu se nachází specializovaná in-line stezka s možností koupání a občerstvení v průběhu trasy. Stezka má téměř po celé své délce hladký asfaltový povrch a prochází krásnými borovicovými lesy.

ZOO Liberec nedaleko Treehouse Ještěd

ZOO Liberec

Nejstarší ZOO ve střední Evropě můžete navštívit během celého roku. Liberecká ZOO je velice kompaktní, prohlídka je koncipována po kruhové a trase a tak je její návštěva nenáročným zpestřením dne.

Kryštofovo údolí

Přímo od treehousu se můžete vydat do nedalekého Kryštofova údolí pohodlnou cestou s neobvyklými malebnými pohledy na Ještědský hřeben.

Treehouse - Kudy z nudy
Treehouse - České hory
Treehouse - E-chalupy
Treehouse - Facebook

Publish modules to the "offcanvs" position.