top of page
treehouse-jested-vyhled-z-terasy

Aktivity v okolí

I když se naše treehouse nachází v lese, nudit se rozhodně nebudete. Glamping uspokojí jak hosty, kteří přijeli za ničím nerušeným odpočinkem, tak hosty oceňující sportovní nebo rodinné aktivity.

Můžete navštívit pár minut jízdy autem vzdálenou ZOO Liberec, projet se na inlinech, zahrát si golf, užít si vyhlídkový let nebo se vykoupat v nedalekém Hamru na Jezeře.

Treehouse se nachází cca 500m od  Svatojakubské cesty vedoucí až ke hrobu svatého Jakuba Staršího v katedrále v Santiagu de Compostela ve španělské Galicii. Napojení na turisticky značenou Ještědskou hřebenovku je vzdálené necelých 150m od treehousu lesní pěšinou. Z ní vedou nepřeberné cesty Ještědským přírodním parkem. Dominuje jí hlavní cesta vedoucí až k národní kulturní památce, známému hotelu na vrcholu hory Ještěd. V dochozí vzdálenosti je i koupání v romantickém a čistém lesním rybníku, nebo pár minut cesty autem je Hamr na Jezeře s bílou pláží. K ní vede také in-line stezka.

treehouse-aktivity-letadlo.jpg

Výlet letadlem v okolí Ještědu

Jedinečný zážitek z leteckého pohledu na Ještěd a okolí. jizerské hory, Liberecko nebo třeba Český Ráj s dominantou zříceniny hradu Trosky jako na dlani. To lze zažít jedině v letadle. Napiště nám a my Vás letadlem vyzvedneme na louce u Treehousu!

treehouse-aktivity-hamr.jpg

Koupání a vodní sporty

Příznivci koupání a vodních radovánek mohou využít hned několik možností. Z nich doporučujeme především pláž s bílým pískem v Hamru na Jezeře. Pláž je dlouhá téměř 300 m a nabízí kromě možnosti osvěžení i občerstvení, menší lanový park a dětský koutek s trampolínou.

treehouse-aktivity-golf.jpg

Golf nedaleko Treehouse Ještěd

Zahrát si můžete v resortu Golf Ještěd.

Golf Ještěd nabízí sportovní vyžití pro začátečníky i zkušené hráče. Hřiště je posazeno ve členitém terénu, který Vás nadchne.

treehouse-aktivity-osecna.jpg

In-line nedaleko Treehouse Ještěd

V blízkosti treehousu se nachází specializovaná in-line stezka s možností koupání a občerstvení v průběhu trasy. Stezka má téměř po celé své délce hladký asfaltový povrch a prochází krásnými borovicovými lesy.

treehouse-aktivity-zoo-liberec.jpg

ZOO Liberec

Nejstarší ZOO ve střední Evropě můžete navštívit během celého roku. Liberecká ZOO je velice kompaktní, prohlídka je koncipována po kruhové a trase a tak je její návštěva nenáročným zpestřením dne.

treehouse-aktivity-krystofovo-udoli.jpg

Kryštofovo údolí

Přímo od treehousu se můžete vydat do nedalekého Kryštofova údolí pohodlnou cestou s neobvyklými malebnými pohledy na Ještědský hřeben. Trasa vede po Svatojakubské cestě a ve vesnici je spousta turistických atrakcí včetně orloje. Navštivte viadukt jako z filmu Harryho Pottera!

treehouse-aktivity-kolobezky.jpg

Koloběžky na Ještědu

Přímo z vrcholu Ještědu můžete dojet na koloběžkách kolem treehousu az do Kryštofova údolí. Zpátky pak můžete dojít po známé Svatojakubské cestě. Nebo si můžete jednoduše užít jen sjezd z vrcholu Ještědu ke stanici lanové dráhy a zpátky se nechat unášet v její kabině.

treehouse-aktivity-cyklistika.jpg

Cyklistika

Příznivci jízdy na kolech si u nás přijdou na své. Od treehousu můžete zvolit náročnější trasy horským terénem nebo snadnější zpevněné stezky směrem do rovin.

treehouse-aktivity-turistika.jpg

Turistika

Treehousy se nachází přímo v přírodním parku Ještěd v bezprostřední blízkosti sítě turistických tras. Na výběr jsou krátké i celodenní výlety. S výběrem těch nejlepších, které padnou přímo Vám, pomůžeme osobně při Vašem příjezdu, nebo zašleme tipy korespondenčně. 

treehouse-aktivity-horka.jpg

Lesopark Horka

Lesopar Horka je volnočasový areál pro děti i dospělé v sousedství golfového hřiště Golf Ještěd. V rozsáhlém areálu můžete najít amfiteátr s automatem, kde si můžete pustit pohádku nebo koncert.

treehouse-aktivity-jested.jpg

Ještěd

Horský hotel a restaurace na vrcholu Ještědu je častým cílem výletu, který lze uskutečnit přímo od paty Treehousu Ještěd. Jedná se o nejčastější výlet našich hostů. Pohodlnou hřebenovkou se na vrchol dostanete za hodinku a půl, dolů ještě rychleji. Jako bonus půjdete po málo využívané a krásné trase, kdy budete mít úbočí Ještědu téměř sami pro sebe.

treehouse-aktivity-botanicka-zahrada.jpg

Botanická zahrada Liberec

Botanická zahrada Liberec je nejstarší botanická zahrada v České republice, překročila 120 let věku. Dlouhá historie je dobrým základem pro spolehlivost kvality. V botanické zahradě se také ukrývá pavilon s exotickými akvárii a dokonce menší podvodní tunel.

Pine Cone 2
Pine Cone 4
Pine Cone 4
Pine Cone 1

Chcete zažít jedinečný (luxusní) odpočinek v domě na stromě?

Stačí si zarezervovat termín přes náš jednoduchý rezervační systém.

Nebo zavolejte / napište a domluvíme se.

bottom of page