top of page
treehouse-jested-amalka-vyhled

Treehouse Amálka

nabízí glamping v korunách stromů, s jedinečnými panoramatickými výhledy z prostorné terasy na dominantu hory Ještěd. Amálka je posazena na kraji lesa na lesní mýtině, s dechberoucím výhledem. Je světlá a prosluněná. Treehouse Amálka je bez elektrické energie, přesto luxusně vybavena. Byla postavena v dokonalém souladu s okolní hornatou přírodou a je připravena Vás hýčkat v náruči maximálního komfortu. Je  určena především pro milovníky volného prostoru a jedinečných výhledů. Přijeďte zažít chvíle v srdci přírody, kdy nebudete nikým a ničím rušeni.

Prostor poskytuje příjemné chvíle až pro 4 osoby.

Vybavení Amálky

Treehouse je vybavený kuchyňským koutem s jednoplotýnkovým vařičem, malou, lednicí na gelové vložky, kompletní sadou nádobí a jídelním stolkem s lavicí. Zatopit si můžete ve stylovém litinovém krbu s automatickou funkcí, který večer dokreslí útulnou atmosféru a spolehlivě vyhřeje treehouse v chladnějších nocích. Nejsme napojeni na elektřinu ani vodu, přesto si večer posvítíte led svítidly, opláchnete v koupelnovém koutku přímo v treehousu a vykoupat se můžete v přírodní lesní sprše se studenou vodou nedaleko vyhlídkového posedu. Vodu do přírodní sprchy čerpáme z pramene přímo na pozemku. Zásoba pitné vody je samozřejmostí. V korunách stromů, se také nachází ekologické WC. Tradiční kadibudka v soukromí lesa se nachází nedaleko. Gril, ohniště a připravené dřevo čeká na svůj večer. Privátní lesní sauna je jen pro Vás. Drobnosti, jako káva, čaj, cukr, sůl, koření, smetana, ručníky, osušky, vymazlené chodící spací pytle (pohodlné posezení na terase i za chladnějších nocí), svíčky, pepo, zapalovače, knihovnička... Zkrátka všechno je připraveno pro Vaše pohodlí.

treehouse-jested-amalka-terasa
Kotva 1
Pine Cone 4
treehouse-jested-amalka-v-lese

Mysleli jsme opravdu na vše! K prozkoumávání okolí poslouží dalekohled, kterým dohlédnete až na vrchol Ještědu. K pozorování si můžete udělat výbornou kávu, kterou si připravíte v moka konvičce. Večer se zasmějete nad některou ze zábavných stolních her. A když ani potom nepadnete do našich krasných postelí, můžete po sauně skočit do luxusních spacích pytlů Selkbag a se sklenkou pozorovat noční Ještěd.

Vyzkoušet můžete i svůj balanc na Slackline, nebo  svoji pevnou ruku při lukostřelbě.

V okolí Amálky můžete při troše štěstí vidět ovečky, káňata, zajíce a ještěrky. V noci pak dokresluje tajuplnou atmosféru sýček, ve dne určitě zaslechnete i krkavce.

V podstatě luxusní pobyt v lese

Prostor zalitý sluncem, zvenku doléhá zpěv ptáků, pod nohama vrže dřevěná podlaha. Treehousu dominují přírodní materiály, od postele z masivu až po dekorace na stěnách, všude je cítit vůně dřeva a samotného lesa. 

Přijeďte si odpočinout od shonu všedního života, nabrat síly a zažít něco nevšedního.

Rádi Vás přivítáme v našich vyhlídkových posedech, uprostřed nedotčené přírody.

opekani-burtu.png

Grill, ohniště & sauna​

Wellness s srdci přírody zažijete v privátní sudové sauně s kamny na dřevo. Venkovní posezení uprostřed krásné krajiny jsme doplnili o ohniště a gril. Rádi vám naplníme i lednici vyzrálým naloženým masem, grilovací zeleninou nebo marinované sýry na gril s rajčátky. Ráno se můžete těšit na snídani. Čerstvé pečivo, sýry a uzeniny, poctivý jogurt s cereáliemi nebo míchaná vejce s cibulí a slaninkou. K tomu domácí čaj nebo vynikající káva.

relax.png

Klid a luxus

U nás zažijete obojí. Z terasy ráno překvapíte pasoucí se srnky a nad hlavou vám bude létat místní párek káňat, Usadíte se do koruny stromů a v klidu si vychutnáváte zvuky přírody. Po vydatném saunování můžete nechat odplout starosti všedních dnů v zavěšených hamakách, číst si nebo jen se zavřenýma očima odpočívat se sklenkou dobrého vína v ruce. Bílé i červené je připraveno v lednici, jen ho otevřít.

Už se u nás vidíte?

aktivity.png

Spousta aktivit v okolí

Treehouse se nachází nedaleko od známé Svatojakubské cesty vedoucí až ke hrobu svatého Jakuba Staršího. Napojení na turistickou Ještědskou hřebenovku je vzdálené necelých 150m lesní pěšinou. Z ní vedou nepřeberné cesty Ještědským přírodním parkem. Dominuje jí hlavní cesta vedoucí k vrcholu hory Ještěd. Koupání je nedaleko, vybrat si můžete z pláže s bílým pískem, nebo divokým svěžím rybníkem v dochozí vzálenosti.

bottom of page