top of page
treehouse-jested-emanuel-terasa

Treehouse Emanuel

 

nabízí glamping vysoko v koruně majestátního smrku, s úžasným průhledem z prostorné terasy na dominantu hory Ještěd a do ševelících listů stromů hustého lesa. Emanuel má nádherně nepopsatelnou omamnou lesní atmosféru. Je to náš motýl Morpho...Treehouse Emanuel je bez elektrické energie, přesto luxusně vybaven. Byl postaven v dokonalém souladu s okolní hornatou přírodou a je připraven Vás hýčkat v nářuči maximálno komfortu. Emanuel je určen především pro milovníky lesní atmosféry. Přijďte zrelaxovat svoje tělo i duši a zažijte chvíle v srdci přírody, kdy nebudete ničím a nikým rušeni.

Prostor poskytuje příjemný pobyt až pro 4 osoby.

Vybavení Emanuela

Treehouse je vybavený kuchyňským koutem s jednoplotýnkovým vařičem, malou lednicí, na gelové vložky, sadou nádobí a jídelním stolkem s lavicí. Zatopit si můžete ve stylovém automatickém litinovém krbu, který večer dokreslí útulnou atmosféru a spolehlivě vyhřeje treehouse v chladnějších nocích. Nejsme napojeni na elektřinu ani vodu, přesto si večer posvítíte led svítidly a vykoupat se můžete v přírodní lesní sprše se studenou vodou nedaleko vyhlídkového posedu. Vodu do přírodní sprchy čerpáme z pramene přímo na pozemku. Zásoba pitné vody je samozřejmostí. V korunách stromů, se také nachází ekologické WC. Soukromé wellness Vám připraví privátní sauna na dřevo. Tradiční kadibudka v soukromí lesa se nachází nedaleko. Gril, ohniště a připravené dřevo čeká na svůj večer. Drobnosti, jako káva, čaj, cukr, sůl, koření, smetana, ručníky, osušky, vymazlené chodící spací pytle (pohodlné posezení na terase i za chladnějších nocí), svíčky, pepo, zapalovače, knihovnička... Zkrátka všechno je připraveno pro Vaše pohodlí.

treehouse-jested-emanuel-interier
Pine Cone 1
Kotva 1
treehouse-jested-emanuel-z-venku
Pine Cone 1

Mysleli jsme opravdu na vše! K prozkoumávání okolí poslouží dalekohled, kterým dohlédnete až na vrchol Ještědu. K pozorování si můžete udělat výbornou kávu, kterou si připravíte v moka konvičce. Večer se zasmějete nad některou ze zábavných stolních her. A když ani potom nepadnete do našich krásných postelí, můžete skočit do luxusních spacích pytlů Selkbag a vychutnat si výhled na Ještěd i v chladnějších dnech :-)

Vyzkoušet můžete i svůj balanc na Slackline, nebo pevnou ruku při lukostřelbě.

U Emanuela při troše štěstí můžete vidět jezevce, srnky, kunu, párek datlů, slyšet sýčka, káňata a krkavce. Vedle treehousu je i lesní mraveniště, kde můžete pozorovat mravenčí práci a přitom krásně nedělat vůbec nic :-)

Odpočinek a zážitek v korunách stromů

Přijeďte si odpočinout od shonu všedního života, nabrat síly a zažít něco nevšedního. U nás můžete prožít romantiku s partnerem, ale i dobrodružství s vašimi dětmi, které dnes právě tohle tolik potřebují. Rádi Vás přivítáme v našich vyhlídkových posedech, uprostřed nedotčené přírody. 

opekani-burtu.png

Grill, ohniště & sauna

Venkovní posezení na stylovém lesním nábytku jsme doplnili o ohniště a grilovací mříž. Dřevo si můžete naštípat sami. Sekyrku a pilku máme připravenou. Rádi vám naplníme i lednici vyzrálým naloženým masem, grilovací zeleninou nebo sýry na gril s kořením ze zahrádky. Ráno se můžete těšit na snídani. Čerstvé pečivo, sýry a uzeniny, poctivý jogurt s cereáliemi nebo teplá vajíčka s domácí slaninou. K tomu čaj nebo vynikající káva.

relax.png

Klid a luxus

U nás zažijete obojí. Z terasy ráno překvapíte pasoucí se srnky a nad hlavou vám bude létat místní párek káňat. Usadíte se do koruny stromů a v klidu si vychutnáváte zvuky přírody. Listy šustící ve větru i praskání dřeva. Kdykoliv můžete nechat odplout starosti všedních dnů v zavěšených hamakách, číst si nebo jen se zavřenýma očima odpočívat se sklenkou dobrého vína v ruce. Bílé i červené je připraveno v lednici, jen ho otevřít.

Už se u nás vidíte?

aktivity.png

Spousta aktivit v okolí

Treehouse se nachází nedaleko od známé Svatojakubské cesty vedoucí až ke hrobu svatého Jakuba Staršího. Napojení na turistickou Ještědskou hřebenovku je vzdálené necelých 150m lesní pěšinou. Z ní vedou nepřeberné cesty Ještědským přírodním parkem. Dominuje jí hlavní cesta vedoucí k vrcholu hory Ještěd. Vykoupat se můžete na pláži s bílým pískem a piniovým hájem, nebo v nedalekém svěžím lesním rybníku.

bottom of page