top of page
treehouse-jested-zabradli

Náš příběh

Nechtěli jsme se vzdát romantického snu - mít útulek na stromě - a hledali jsme dokonalé místo pro náš glampingový sen. Místo na samotě, místo s vlastním křišťálovým pramenem... Místo s výhledem, které znají jen ptáci....Až jsme jednoho dne začali stavět. Na zcela unikátním koutku světa, na samotě, obklopeni horskou přírodou, jsme vybudovali dva nádherné Treehousy. Treehouse Emanuel je posazen v hustém lese s průhledem na Ještěd a Treehouse Amálka je na lestní mýtině s panoramatickým výhledem na Ještědský hřeben a jeho dominantu. Všechno ještě tak krásně voní novotou. Právě kombinace dechberoucího místa a neobvyklého, pohádkového, romantického a komfortního ubytování Vám zaručí nezapomenutelný zážitek.

 

Přijeďte se přesvědčit...

Těší mě, jsem Klára Beranová

Mám to štěstí, že téměř celý život létám v oblacích... a to doslova. Miluji vznášet se nad krajinou a dívat se na svět zhora. Stejně tak nádherné je ležet v té krajině v pohodlné hamace, zachumlat se do voňavé deky a pozorovat ptáky, kteří krouží ve Vaší blízkosti. Je krásné zprostředkovat takové chvíle všem lidem, je krásné být u toho, kde jsou lidé šťastní. Kráčet ranní rosou s proutěným košíkem plným dobrot k probouzejícím se hostům a plnit přání, aby jejich pobyt byl nezapomenutelný. Mazlit se s interiérem, čistotou a cítit vůni připraveného treehousu. Každý den být součástí jedinečného splněného snu. Tak si plním ten svůj. 

Děkuji Vám, že Vám mohu tyto nezapomenutelné chvíle poskytnout. 

klara-beranová
Kotva 1
Reference

Proč to děláme aneb reference hostů

Podívejte se na hodnocení našich hostů, velmi si ceníme každého podnětu a názoru.

Budeme rádi, když nám napíšete, jak se vás čas strávený u nás v korunách stromů dotkl. 

Pobyt v domě na stromě pro naši rodinu byl premiérou. Když jsme se blížili hustým lesem do míst, kde se treehouse měl nacházet, říkali jsme si, že musíme být na špatném místě. A najednou stromy začalo prosvítat světlé dřevo ... a vykoukl na nás Emanuel. :-) A kousek od něj Amálka, ve které jsme se nacházeli. Pobyt hodnotíme 10 z 10 - lokalita byla opravdu jedinečná, výhled kouzelný, klid neskutečný, vybavení treehouse stoprocentní, ohniště a dřevo připravené ... byl to opravdový zážitek!!

Děkujeme paní Beranové, super super!!

Adam Klatovský

S přítelkyní jsme zde na treehouse Emanuel oslavili své první výročí. Ihned po příjezdu nás překvapilo, že je vše krásné jako na fotkách, že se nic nearanžovalo jen jako promo. Hub v okolí tu bylo nespočet. Vše krásně doplnil večer s vínem, masem a zeleninou a špekáčky, které byly ty nejlepší co jsme kdy jedli. Nic se ale nevyrovnalo prosluněnému ránu kdy jsme se vzbudili za zpěvu ptáků. Moc děkujeme nejen za dovoz přímo na místo, ale i zprostředkování jídla až po příjemné vystupování. 

S přítelem jsme na treehouse Emanuel zavítali začátkem září, a můžeme pouze doporučit. Treehouse na samotě v lese, večer dávaly dobrou noc sovy. Fakt krása!! Klid, relax a příroda. Co se vybavení týče, opravdu jako z fotek, skvělé čisté postele, wc, kuchyňský koutek, kde nechybí řada koření, olej, čaje, káva atd. Ráno skvělá snídaně na terase s výhledem na Ještěd. V neposlední řadě velmi příjemní majitelé, vyvezou Vás až k treehouse, pomohou s taškou, skvělá domluva, vysvětlí použití všech spotřebičů.Moc děkujeme za krásné vzpomínky a zážitkek.

 

Kateřina Vítková

Autor videa: Intwo

Naše "treehousy"

bottom of page