Treehouse Emanuel

nabízí ubytování vysoko v koruně majestátního smrku, s úžasným výhledem z prostorné terasy na dominantu hory Ještěd a do listnatého lesa. Treehouse voní novotou, byl dokončen v dubnu letošního roku a uvítá tak návštěvníky s vůní čerstvého dřeva. Je posazen ve velmi intimní lesní atmosféře, v hustém lese, obklopený zpěvem ptáků, při kterých budete usínat i se probouzet. 

Vnitřní stylové vybavení nabízí vše potřebné pro Vás pohodlný a výjimečný pobyt. Treehouse „Emanuel“ je posazen v opravdu hustém lese, z jedné strany listnatém a z druhé smrkovém, a je určen především pro milovníky intimní atmosféry s výhledy do ševelících listů stromů, přesto nechybí překvapivý a působivý výhled na Hotel Ještěd. "Emanuel" je náš motýl Morpho, nabízí neočekávanou omamnou atmosféru hlubokého lesa. Postaven dokonale v souladu s okolní hornatou přírodou je připraven Vás hýčkat v náruči maximálního komfortu. Přijďte zrelaxovat svoje tělo i duši vysoko do korun stromů, s výhledy přes jejich vrcholky. Přijďte zažít chvíle v srdci přírody, kdy nebudete ničím a nikým rušeni.

UBYTOVANÍ

Prostor poskytuje příjemné ubytování až pro 4 osoby, 2 osoby na manželském lůžku s výhledem do korun stromů přímo z postele, a 2 osoby na útulné patrové posteli. V korunách stromů, bez nutnosti vycházet, se také nachází ekologické WC, vybavený kuchyňský kout a jídelní stolek s lavicí.

VYBAVENÍ

Treehouse je vybaven jednoplotýnkovým vařičem, plnohodnotnou malou lednicí s objemem 50litrů a kompletní sadou nádobí.  Samozřejmostí jsou lůžkoviny, povlečení a ručníky. Teplo v případě potřeby zajišťuje stylový litinový krb s automatickou funkcí, který večer dokreslí útulnou atmosféru a spolehlivě vyhřeje treehouse v chladnějších nocích. Nejsme napojeni na elektřinu ani vodu, přesto si večer posvítíte led svítidly a vykoupat se můžete v přírodní lesní sprše se studenou vodou nedaleko vyhlídkového posedu. Vodu do přírodní sprchy čerpáme z pramene přímo na pozemku. Zásoba pitné vody je součástí Vašeho pobytu. Nenechali jsme náhodě ani drobnosti, které  Váš pobyt ještě více zpříjemní a snažili se myslet opravdu na vše. K prozkoumávání, co se děje na vrcholu Ještědu Vám tak poslouží dalekohled, kvalitní kávu si u toho můžete připravit v moka konvičce a večer se zasmát nad některou ze zábavných stolních her. Pokud zapomenete třeba čelovku, půjčíme Vám tu naší, společně s ručními svítilnami, připravenými pro Vaše použití. 

GRILL A OHNIŠTĚ, SAUNA (od 15.9.2020)

Venkovní posezení na stylovém lesním nábytku uprostřed krásné krajiny je samozřejmostí, doplněné o ohniště a grilovací mříž pro vaše gurmánské zážitky. Pro přípravu dřeva je k dispozici sekyra. Dřevo ale nemusíte shánět po lese, máme ho pro Vás nachystané. Milovníky pohody a knížek uspokojí hamaky zavěšené mezi ševelící stromy. Z venkovní  terasy můžete pozorovat zvířata nebo výhled na Ještěd, který je blizoučko jako na dlani. Privátní sauna s kamny na dřevo je k dispozici od 15.9.2020. Užijte si wellness v pravém babím létě na Ještědu!

JAKO V BAVLNCE

Rádi se postaráme o Vaše dokonalé pohodlí a proto Vám v případě zájmu připravíme skvěle domácky naložené a vyzrálé maso na gril. Výběr je pestrý, od kuřecího masa, přes vepřovou panenku nebo krkovičku, až po specialitu - hovězí steaky. Myslíme i na vegetariány. Těm můžeme nabídnout grilovací zeleninovou mísu s provensálským kořením ze zahrádky, olivami a sušenými rajčaty nebo speciální grilovací sýr z místní kozí farmy. Vše  na Vás bude čekat po Vašem příjezdu v plnohodnotné lednici.

K snídani Vám pak připravíme pečivo s variací sýrů a uzenin, nebo poctivý jogurt s výběrem cereálií. Kdo se chce nechat rozmazlit se vším všudy, rádi přivezeme na snídani míchaná vajíčka s cibulí a slaninou. Čaj Vám připravíme také domácí, podle sezóních možností z kombinací zeleného čaje, zázvoru, máty a šípků. Kávu podáváme podle Vašich preferencí, Moka konvička pro kávové chvilky i mimo snídaně je připravena v treehousu.

Pro případ, že pod kouzlem večera tráveného ve voňavém lese dostanete chuť na sklenku něčeho dobrého, máme pro Vás v lednici v treehousu vždy připraven výběr červeného a bílého vína a sekt.

RELAXUJTE A UŽÍVEJTE

Ať už v párech, nebo s kupou dětí, rádi Vás přivítáme v našich stromových domech, uprostřed nedotčené přírody. Přijeďte nabrat síly do shonu všedního života. Přijeďte zažít něco nevšedního.

2020-05-24-07-52-31-CZ76841
2020-04-27-18-17-03-CZ74732
2020-04-27-17-58-26-CZ74675
2020-04-27-21-18-55-CZ74945
2020-05-24-10-13-31-CZ77012
treehouse-jested-emanuel-4656
2020-04-27-20-44-34-CZ74898
2020-04-28-07-48-13-CZ75050
treehouse-jested-emanuel-4998
treehouse-jested-emanuel-4613